Pierwsze zajęcia w ramach projektu „Zespołowo! – integracyjne warsztaty teatralne”

Data dodania: 2018-09-20 14:41

W ubiegły weekend odbyły się pierwsze zajęcia w ramach projektu „Zespołowo! – integracyjne warsztaty teatralne”. Piątek był to czas eksperymentów fryzjerskich, sobota zaś przebiegła pod hasłem teatralnych poszukiwań. Wszystko wokół tematu przewodniego, którymi stały się żywioły.

Uczestnicy projektu pod okiem fachowców w swoich dziedzinach mogli zgłębić tajniki wielu sztuk,  poznać się, zintegrować i przede wszystkim dobrze się bawić. Zajęcia z tworzenia fryzur poprowadziła Pani Beata Krupa – nauczycielka Zespołu Szkół nr 4, często angażująca swoich uczniów z technikum usług fryzjerskich nie tylko w konkursy fryzjerskie, ale również w pomoc przy przygotowaniu pokazów mody, oper, czy spektakli.

Instruktorem zajęć teatralnych, a także reżyserem widowiska będącego zwieńczeniem projektu został Pan Kamil Dobrowolski - absolwent Akademii Teatralnej w Białymstoku, aktor m.in. Teatru „Maska" w Rzeszowie, który zagrał w oscarowym, węgierskim filmie „Syn Szawła”.

Zdj.: Dawid Pikor