Wyniki I etapu konkursu grantowego

Data dodania: 2016-07-15 11:40

14 lipca komisja konkursowa gościła w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie, gdzie przyjrzała się wnioskom złożonym w konkursie. Każdy projekt został szczegółowo omówiony i oceniony. Zgodnie z regulaminem, komisja w której uczestniczyli: Katarzyna Kuczmenda (Zastępca Dyrektora Departamentu Edukacji, Nauki i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego), Aleksander Konopek (Dyrektor Departamentu Kultury i Ochrony Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego) oraz Janusz Czarski (Dyrektor Centrum Kulturalnego w Przemyślu), wybrała 21 projektów, które przechodzą do II etapu konkursu. Są to (kolejność przypadkowa):

1. Stanisław Karszyń - „Ocalić od zapomnienia. Konkurs piosenki i pieśni patriotycznej”

2. Maria Surmiak - „Jesienne spotkania ze sztuką”

3. Barbara Bak - „Forteczny Odkrywca”

4. Karolina Pierzchała - „Z historią w miasto. Jasielski spacer performatywny”

5. Kamila Pikusa - „reAKCJA”

6. Anna Wach - „Podróż w przeszłość pokoleń przyszłości”

7. Anna Czajka - „Cyjano - guma NOW!” - szlachetne techniki fotograficzne dziś

8. Jolanta Mazur - Fedak - „Anioły mają głos”

9. Małgorzata Trojnar - „Łańcut w oku kamery/Nakręcimy miasto”

10. Katarzyna Pawłowska - „NAJNAJ bliżej siebie”

11. Irena Szczypek - „Mój pierwszy raz”

12. Magdalena Peron - Szott - „Poprzez sztukę do praw”

13. Lesław Szott - „Radość tworzenia. Warsztaty plastyczne dla dzieci niepełnosprawnych”

14. Dorota Wierdak - „A to bajka..., czy nie bajka...?”

15. Katarzyna Madera - „Przestrzeń dla młodej sztuki”

16. Anna Burda - „Jesienny Festiwal Kultury Dziecięcej”

17. Małgorzata Dec - „Teatr ze skrzynki”

18. Elżbieta Krupa - „Chodź, opowiem Ci bajeczkę...” - zastosowanie metody opowieści japońskiego teatrzyku Kamishibai w edukacji i kulturze

19. Jakub Prachowski - Umuzycznienie spektaklu dla dzieci „Nauczka”

20. Marta Katyńska - „Żydowskie Miasto”

21. Katarzyna Grabka - „Oswoić lisa - warsztaty z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną”

Autorom wniosków gratulujemy i przypominamy, że mogą już składać wnioski w drugim etapie konkursu. Formularz wniosku dostępny jest w dziale do pobrania. Termin naboru mija 28 lipca 2016 r.