"Anioły maja głos" - zwiedzanie skansenu w Sanoku i warsztaty fotograficzne

Data dodania: 2016-09-20 15:21

Projekt pt. "Anioły maja głos" adresowany do dzieci w wieku 6 - 17 lat śpiewających w scholi parafialnej w Sanoku-Dąbrówce pod opieką księdza Damiana Toczka. Celem projektu jest podniesienie kompetencji kulturowych i muzycznych poprzez warsztaty fotograficzne, wokalne, dramy i emisji głosu, zajęcia rękodzieła artystycznego i tańca.

Dzieci i młodzież z podczas dwóch weekendów (we wrześniu i październiku 2016) spotyka się z fachowcami w wymienionych dziedzinach. Prowadzący warsztaty reprezentują różne instytucje kultury i ośrodki edukacji Sanoka. Pomysłodawcą i koordynatorem projektu jest Jolanta Mazur-Fedak w ramach Podkarpackiej Edukacji Kulturowej.