Znamy wyniki I etapu!

Znamy już wyniki I etapu konkursu grantowego w ramach projektu Podkarpacka Edukacja Kulturowa. Do drugiego etapu zakwalifikowano 16 projektów.

O autoprezentacji i wystąpieniach publicznych w Ustrzykach Dolnych

Data dodania: 2018-05-14 13:03:56

13 maja w Międzyszkolnym Klubie Młodzieżowym w Ustrzykach Dolnych odbyły się warsztaty pt. Autoprezentacja i wystąpienia publiczne, poprowadzone przez Tomasza Hermaniuka.

Współpraca międzysektorowa w Ustrzykach Dolnych

Data dodania: 2018-05-11 09:53:17

10 maja w Międzyszkolnym Klubie Młodzieżowym w Ustrzykach Dolnych odbyły się warsztaty pt. Współpraca międzysektorowa, poprowadzone przez Renatę Stefaniak z przemyskiej Fundacji Kresowe Centrum Nauki i Rozwoju "Perła Galicji".

Startuje konkurs grantowy!

Data dodania: 2018-05-08 09:49:51

Rozpoczynamy nabór wniosków w I etapie konkursu grantowego! Uczestników tegorocznych warsztatów Podkarpackiej Edukacji Kulturowej zapraszamy do składania wniosków w I etapie konkursu grantowego. Na wypełnione wnioski czekamy do 21 maja. Oprócz ważnych informacji zawartych w regulaminie, zachęcamy do konsultowania swoich pomysłów mailowo (pekbmk@gmail.com), telefonicznie (tel. 537808553), lub osobiście.