Wrzosowa wróżka i cudowne zielsko

Data dodania: 2018-09-21 12:43:54

W ramach projektu "Z folklorem za pan brat", koordynatorem którego jest Alicja Bronkiewicz, odbyły się warsztaty teatralne do przedstawienia "Wrzosowa wróżka i cudowne zielsko".

„Mam Duszę Artysty” - podsumowanie

Data dodania: 2018-09-21 11:37:45

„Mam Duszę Artysty” to inicjatywa zrealizowana przez Ośrodek Kultury w Wiśniowej w ramach ogólnopolskiego programu Bardzo Młoda Kultura, którego operatorem w naszym województwie jest Centrum Kulturalne w Przemyślu.

Pierwsze zajęcia w ramach projektu „Zespołowo! – integracyjne warsztaty teatralne”

Data dodania: 2018-09-20 14:41:07

W ubiegły weekend odbyły się pierwsze zajęcia w ramach projektu „Zespołowo! – integracyjne warsztaty teatralne”. Piątek był to czas eksperymentów fryzjerskich, sobota zaś przebiegła pod hasłem teatralnych poszukiwań. Wszystko wokół tematu przewodniego, którymi stały się żywioły.

"Nad brzegami Tanwi" - warsztaty ceramiczne

Data dodania: 2018-09-20 14:26:23

W Nowosielcu odbyły się warsztaty ceramiczne w ramach projektu "Nad brzegami Tanwi", którego koordynatorem jest Beata Drzymała.