Luty 2019

Ankieta internetowa

Jednym z narzędzi diagnozy środowiska zajmującego się edukacja kulturowa na Podkarpaciu jest ankieta internetowa, która znajduje się w rozwinięciu artykułu.

Zapraszamy na Podkarpacką Giełdę Projektów!

21 października o godzinie 10:00 zapraszamy do Centrum Kulturalnego w Przemyślu na Podkarpacką Giełdę Projektów. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie w województwie, będące przestrzenią do spotkania, integracji, dyskusji i inspiracji dla animatorów kultury, edukatorów kulturowych, nauczycieli, przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na polu kulturalnym, edukacyjnym, artystycznym i społecznym, wszelkiego typu instytucji kultury, szkół i placówek oświatowych.

Spotkania informacyjne Podkarpackiej Edukacji Kulturowej za nami

Projekt Podkarpacka Edukacja Kulturowa zainicjowaliśmy cyklem siedmiu spotkań informacyjnych, które odbyły się w wybranych miejscowościach na terenie Podkarpacia. Z animatorami, nauczycielami i edukatorami spotkaliśmy się w Przemyślu, Rzeszowie, Leżajsku, Kolbuszowej, Sanoku, Tarnobrzegu i Krośnie.